Rekomendacijos

 

Naujų rekomendacijų šiuo metu nekaupiu. Manau, kad geriausia rekomendacija - klientų svetainių aukštos pozicijos Google paieškoje ir asmeninės rekomendacijos.

___________________________________________________________________________________
Įmonė UAB „Stiklo takas“ dėkoja  Mindaugui Grigaičiui už  profesionaliai suteiktas svetainės optimizavimo paslaugas. Mindaugas pateisino mūsų lūkesčius, manome, kad galima juo pasitikėti. Likome patenkinti tuo kaip Mindaugas įsiklausė į mūsų specifinius verslo poreikius, aiškiai ir suprantamai pateikė sprendimą ir jį operatyviai įgyvendino. Dėl tinkamo svetainės optimizavimo pastebimai padidėjo klientų srautas – apie 20proc.

Tikimės ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo.

Arturas  Bartkus
Direktorius
UAB   "Stiklo Takas“

___________________________________________________________________________________

Mindaugas pateisino mūsų lūkesčius, įvykdė susitarimus, turi atsakingą  požiūrį į darbą. Tikslių rezultatų pokyčių negalime paskaičiuoti dėl daug veiklą įtakojančių veiksnių ir jos specifikos. Rezultatais esame patenkintai, kai kuriose verslo srityse ženkliai padidėjo klientų srautas.  Sumažėjo "Google Adwords" (apie 30proc.) reklaminių kampanijų paspaudimų savikaina, atrinkome efektyviausiai "dirbančius" raktažodžius, sulaukėme naudingu patarimų.

Manau, kad galima juo pasitikėti, todėl mielai ateityje rekomenduosiu Mindaugą kitiems panašiems darbams atlikti.

Artūras Bareikis
Marketingo vadovas
UAB "Northway medicinos centrai"

___________________________________________________________________________________

Norime padėkoti Mindaugui už atliktus svetainės optimizavimo darbus. Atsižvelgiant į ganėtinai aukštus pasiektus rezultatus manome, kad darbai atlikti profesionaliai ir tinkamai. Iš daugiau klientų teko girdėti, kad sužinojo apie mus per Internetą.

Neabejotinai tave Mindaugai rekomenduosime kaip profesionalų savo srities žinovą.

Ruslanas Jurėnas
Direktoriaus pavaduotojas
UAB "Viešųjų pirkimų ekspertų grupė"

___________________________________________________________________________________

 

 Mergvakaris.info

Kartais skaičiai pasako daugiau už žodžius. Čia įkėliau mano optimizuoto tinklapio "Google-Analytics"  statistiką. Trumpai pakomentuosiu:

1. Tinklapis www.mergvakaris.info ;
2. Dauguma lankytojų atėjo iš paieškos sistemų (72proc.);
3. Visi šie trys rodikliai (vidutinis laikas lankymosi svetainėje, atverstų puslapių skaičius, "bounce rate") rodo, kad lankytojai nėra atsitiktiniai t.y. rado ko ieškojo ir čia pasiliko;
4. Stebėjimo laikotarpis - 5mėn.